Понеділок, 07.07.2025, 19:57

Інтернет-лабораторія ДНЗ "ПТУ №38 м. Жашкова"

Міні-чат
Наше опитування
Що сьогодні не вистачає молоді?
Всього відповідей: 46
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Травень » 23 » Колективний творчий проект «Витоки духовності»
17:26
Колективний творчий проект «Витоки духовності»
РЕЦЕНЗІЯ

на колективний творчий проект «Витоки духовності», виконаний творчою групою учнів «Джерело», учасниками гуртка при лабораторії операторів комп’ютерного набору «Мисливці за інформацією» під керівництвом майстра виробничого навчання Липовецької Н.А. ДНЗ «Професійно-технічного училища №38 м. Жашкова» Черкаської області. 
   В роботі висвітлюється тема просвіти молоді в духовній сфері, збереження національних традицій та культурної спадщини регіону. Проект присвячений розгляду питання історії становлення християнства в Жашківському районі, збереженні найстарішої архітектурної споруди, церковних обрядів як цінного спадку.
   Актуальність теми не викликає сумнівів. Дуже добре, що молодь цікавиться духовним спадком свого народу, вивчає, досліджує та фіксує історичні події, а отже, історія буде жити.
   Надзвичайно вдала назва проекту: «Витоки духовності». Автор ставить за мету дослідити історію створення найпершої церкви в Жашківському районі, утвердження християнської віри серед населення, передавання у спадок та збереження цінних творів мистецтва.
   Робота цікаво побудована за змістом. Путівник допомагає зорієнтуватися в географічному просторі, доїхати до історичної пам’ятки, націлює на предмет дослідження. У відеосюжеті можна безпосередньо побачити Храм та почути цікаву розповідь настоятеля церкви Василія. «Історичний літопис» повертає нас у далекі часи, на початок третього століття християнства і виводить образ Димитрія Солунського, на честь якого побудовано Храм.
   В роботі звертає увагу організованість, науковий підхід, зацікавленість учнів темою дослідження. У відеосюжеті можна спостерігати, що учні переймаються історичними подіями, захопленні творами мистецтва та величчю церковної світлини. 
   Проект завершується висловом: «Ми залишаємо стіни храму, переповнені почуттям віри, надії та любові», а це означає, що мета проекту досягнута. Матеріали можна використовувати з навчальною метою, організації туристичних експедицій.
Директор Жашківського історичного музею
О.Й.Тютюнник


Переглядів: 652 | Додав: lina | Рейтинг: 0.0/0